نیوُ بلاگ داستان ما تماس با ما قوانین و مقررات
داستان ما
آیا تا به حال فکر کرده‌اید که مسائل مالی چقدر در طول روز، ذهن‌تان را به خودشان مشغول می‌کنند؟ زندگی امروزی چنان با درآمد و خرج و هزینه آمیخته شده که به قول معروف اگر یک لحظه دیر بجنبیم، کلاه‌مان پس معرکه است!
«نیوُ» هدفی جز کمک به آرامش خاطر بیشتر شما ندارد و سعی دارد با ارائه‌ی ابزاری ساده و کاربردی، به شما کمک کند که کلاه‌تان را باد نبرد!
بعد از پنج سال تلاش و تجربه‌ی مستمر، تیم «نیوُ» با اتکا بر نگاه راهبردی و کار گروهی، مشتاقانه می‌خواهد دستیار و پشتیبان شما برای اصلاح هرچه‌بهتر سبک زندگی مالی‌‌تان باشد.
«نیوُ» چه کار می‌کند؟
کار خود را با تمرکز بر مدیریت مالی شخصی آغاز کردیم و بعد از مدتی فعالیت، توانستیم با بانک‌های معتبر کشور به مذاکره بنشینیم و امکان ثبت و مدیریت تراکنش‌ها را از طریق خواندن پیامک‌ها به عنوان یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های متمایز خود فراهم کنیم.
برای پاسخ‌گویی بهتر به نیازها و خواسته‌های کاربران، «نیوُ» همواره ابزارهای متنوع‌تری را به امکانات خود افزوده است. اکنون در نسخه‌ی پیشرفته‌ی ما، در کنار امکان بودجه‌بندی، مدیریت پس‌انداز و دریافت و پرداخت بدهی/طلب، امکاناتی همچون مدیریت اقساط، اشتراک‌گذاری کیف پول، ارائه‌ی خروجی اکسل و... در اختیار کاربران گذاشته شده‌اند.
عباس برنگی
Graphic Designer
امین ترابی
iOS Developer
صادق حصاری
Chief of Staff
سینا دادخواه
Verbal Idendity Design
شایان دیلمقانی
Content Creator
مینو شاطری
Scrum Master
علیرضا علیدوست
CTO & Founder
ناصر غانم‌زاده
CEO
محمد هادی کرم‌زاده
Android Developer
راحیل محمدی
CMO
مریم محمدی
Co-Founder
محمد مینونشان
Data Analyst